Paulina i Wiktor

Jacek jest profesjonalistą na 100%. Jednocześnie stwarza bardzo miłą, przyjacielską atmosferę co pomaga zapomnieć o tym, że fotograf cały czas jest gdzieś obok i nie czuć się spiętym (szczególnie gdy nie lubi się pozowania do zdjęć :). Przed ślubem, weselem i przed sesją w plenerze sporo rozmawialiśmy z Jackiem na temat naszych oczekiwań. Okazało się, że wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Z przekonaniem polecamy go wszystkim, którzy szukają świetnego fotografa, z którym pracuje się przyjemnie i bezproblemowo.
Paulina i Wiktor  Pozdrawiamy! 🙂

Marta i Leszek

Jacka znaleźliśmy sami, przez przypadek odkryliśmy jego portfolio w internecie. Jego styl i widoczna w nich pasja od razu nas zainteresowały – to był idealny wybór na nasze wesele! Pełen profesjonalizm, Jacek jest osobą niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą i z poczuciem humoru, potrafił sprawić, że mimo nerwów śmialiśmy się do obiektywu. Podczas uroczystości i zabawy zrobił nam przepiękne zdjęcia, a najzabawniejsze, że potrafił fotografować tak dyskretnie, że czasami był dla nas wprost niewidoczny. Zdjęcia jakie dla nas wykonał są idealne! Właśnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy z tego najpiękniejszego dla nas dnia. Wspaniała pamiątka 🙂 Pięknie nasycone barwy, śliczne kadry, uchwycone wszystkie najważniejsze momenty i mnóstwo portretów – nie tylko naszych, ale i naszych gości. Wszyscy są pod wrażeniem 🙂 Jacek wykonał nam nawet mini-plener podczas wesela w okolicach naszego zajazdu. Możemy tylko stwierdzić, że jesteśmy oczarowani efektem. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko! Marta i Leszek

Karolina i Leszek

Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, zaangażowanie i profesjonalne podejście, które zaowocowało powstaniem niepowtarzalnej pamiątki. Album jest świetnie przemyślanym streszczeniem pełnego emocji dnia.Z wielką przyjemnością wracamy do oglądania zdjęć prezentując je najbliższym. O fachowości Pana Jacka świadczy m.in fakt, że podczas całej ceremonii jak i późniejszej zabawy starał się fotografować dyskretnie i być jak najmniej widocznym. Potrafił uchwycić najpiękniejsze chwile i ująć w oryginalny sposób w albumie. A zdjęcia z pleneru po prostu Boskie!!! Bardzo dziękujemy za współpracę. Pan Jacek jest GENIALNY 🙂  Dziękujemy.